Back To Top
Yarın neyi oylayacaktık sahi biz!

Yarın neyi oylayacaktık sahi biz!

 - Son Güncelleme: 22.06.2019 Cumartesi 08:33
- A +

Yunan'ı sevindirmemek için diyen de var, baskıdan bunalmış toplumu rahatlatmak için diyen de...

Hangi oy, hangisine hizmet eder; o gün geldi, yoğun propaganda karmaşası altında karar verebildiniz mi?

Türkiye düşmanlarına füze atmak niyetiyle oy atmaya çağıran da görüldü bu  curcunada. İçeride kutuplaşmaya, düşmanlaşmaya hayır manasına füzecilere ret oyu vermeye davet eden de...

Hedefinizi belirlediyseniz, pusuladaki iki oydan hangisi 12'den vurur, hangisi yolunu şaşırmadan doğru adresi bulur sizce?

Kinle, nefretle kime kazandırmak istemediğinize bakarak tepki oyu kullanmaya dolduran da oldu. Bu dolduruş bombardımanı altında tahrike kapılmadan, aklınızın ve kalbinizin sesine kulak vererek kazanmasını istediginiz seçeneğe mührü basmaya yönlendiren de...

Oylardan yalnızca biri yerini bulacak, birinin tam isabet şansı var; hangisidir o, seçebildiniz mi?

Türkiye'nin başarılarını çekemeyen o şer odaklarına inat, bu kıskananları delirtmek, şu dış parmakları çıldırtmak üzere 'haydi sandığa' diye seçmeni kuranlar da duyuldu. Galeyana gelmeden, kurmacalara aldırmadan, kimin daha iyi yöneteceğine inanıyorsanız onu tercih etmeye şartlandıran da...

Bu yaygara kaosunda bilebildiniz mi hangi oy algı şaşırtmacalarına alet olur, hangisi duygu istismarlarına kurban gider ve hangisi aldatıp yanıltmaz günün sonunda sizi?

Terörle mücadele etmek, küffar tepelemek, dünyaya gücümüzü göstermek kastıyla, Sisi'ye şamarı patlatır, haine Osmanlı tokadını yapıştırır gibi mi...Vatanı peşkeşçilerden kurtarıp FETÖ'nün ekmeğine yağ sürmemek, Öcalan'ı sevindirip Selo'yu kudurtmak, Mekke ile Medine'yi düşürmeyip Kudüs'ü kaybetmeden kutsal toprakların hizmetkarı ve ümmetin hamisi Suud hanedanını tokatlamak için miydi yoksa...

Pardon pardon, karıştırdım; baştan alıyorum bu nakaratı.

1453 fethinin rövanşını kovalayanlara nispet olsun diye mi, 1922 saltanatın kaldırılmasından intikama yanıp tutuşanları çatlatıp patlatmak için mi...

Hay aksi, hangi slogan hangi hesaplaşma davasını güdüyordu, öğrenemedim gitti şunu da yahu!

Siz ezberleyebildiniz mi bari?

Ne değdirmemesi, kırk tilkinin kırkının da kuyruğu birbirine dolandı, gel de çöz entrikayı, içinden çıkamıyorum arkadaş...

Kabul acemisiyim, kıvıramıyorum bu dili ama siz anladınız mı hiç değilse onu?

Anladıysanız kırk kere maşaallah...

Yarın, sandıklar tekrar kuruluyor; 31 Mart'tan sonra fikrinizi değiştirdiniz mi, emin misiniz, bakın son kararınız mı diye yeniden sorulacak.

31 Mart'tan bu yana yaşananları onaylayıp onaylamadığınız da seçime dahil yani.

Cümle küffar ve düşmanla bilumum terör örgütleri değil sadece, YSK'nın iptal kararı da yarışıyor bu sandıkta.

Tüm yeryüzü mazlumlarının taraftarlarıyla İstanbul'daki seçim mağdurlarının muhipleri de çekişiyor. Hak yendi mi, yendiyse kiminki yendi referandumu olacak bir yandan da.

Oylanacak bunca seçenek arasında fırsat bulursanız, Binali Yıldırım'la Ekrem İmamoğlu'nu da hatırlayıp aralarında bir kıyas yaparsınız artık.

Sizden beklenti büyük gördüğünüz gibi, haydi kolay gelsin İstanbullular.

Diğer Yazıları

Yorumlar

Yorumlar 600 Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Karar Yayıncılık A.Ş ve yazar, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Yorumların 600 karakteri (boşluklu) aşmaması gerekmektedir.
Süleyman d. 23 Haziran 2019 23:51
"CEHAPKK" gibi Onun bunun adına Pkk ekleyen MEHAPE ye - patenti bana ait olmak üzere- günün mana ve önemine uygun olarak ben de bir ek yapıyor ve ME-HAPO! DİYORUM. Buyurun.???
Süleyman d. 23 Haziran 2019 19:05
"Öcalan" belediyeciliği kaybetti!!!
Süleyman d. 23 Haziran 2019 23:42
0
İYİ ve GÜZEL KAZANDI! ME-hAPO da kaybetti!
Süheyl CALISKANOGLU 23 Haziran 2019 13:26
Birisi der,Pekeke,digeride RTE YPG' derken Ingilizce harf telafuzunu tercih ediyor söyle söylüyor,(Vuay-pi-ji) insan sasiriyor neden luzum görürler bunlara (?),,
Süleyman d. 22 Haziran 2019 23:50
" Bahçeli'nin İstanbul'a atıp kaçtığı "MİTİL" de nedir? " Diye düşünüp dururken: koltuk değnekliğini yaptığı akp tarafından dillendirilmeye başlanan "kürtistan, pekeke" söylemine destek vermesinin ardından apo güzellemelerine de sessiz kalmasıyla anladım ki; İSTANBUL'DA BIRAKILAN "MİTİL" MHP NİN ONURU OLAN MİLLİYETÇİLİĞİ İMİŞ! Ben "MHPKK" yazmayacağım ama MHP için bu tanımlama yazılmasına sebep olanları GERÇEK MİLLİYETÇİLERİN VİCDANINA HAVALE EDİYORUM.
Süleyman d. 24 Haziran 2019 01:03
0
Apoya sarılma VAKASINDAN sonra MHP bitti. Yerine ME-hAPO geldi!!!
Basit bir oylama... 22 Haziran 2019 23:39
Yarın basitlik oylanacak...
Mustafa Kara 22 Haziran 2019 23:05
Taraf olmayan bertaraf olur. İstanbul için projesi olan adamı seçeceğiz. Dünyanın her yerinde Türkiye bayrağını dalgalandıranı seçeceğiz. Mazlumların umudunu seçeceğiz...
Muhtefi. . 22 Haziran 2019 22:09
Haci Abi seçimler gelir,gider politikaci bunlar atar,tutar sonra da olmadi bostan,bitmedi karpuz derler..ama mangir sağlam (mayişlar)...:)))..Isletme zarar etmiş ,kar etmiş onemli değil :))...benim için çok gundem değil. Asil sorun Ortadoğu,Sarı kafali çıldırmış. Yok son anda Yumruk atacaktım vazgeçtim falan,filan !..İranı dovecegim diyor Arkadaşiz iyi kötü Iranla yuzyilardir. Eğer Karistirirsa Oralari Büyük FELAKET hepimiz için. Gaztecisiniz bi kalkın gidin İrana bakin Halki dinleyin ,Ofisten olmuyor Meslek icra etmek. !.
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 20:53
Yarin beka sorunu... oylamasi var.... Zillet... , illet.... hainler.... ittifakina !!! Karsi oylama var.... Hilelere karsi.... calinan oylara.... karsi oylama var !!
Adalet 22 Haziran 2019 19:28
Şu Ergün Göknel ne bahtsız adammış, İSKİ skandalında 360 bin dolar için bütün CHP üzerine gitti, adamı aforoz ettiler, hapiste yattı üstelik. Yanlış partide cukkalı iş yapmış.
Süleyman d. 22 Haziran 2019 17:24
Tek adam rejimi ile demokrasi Cüzdan ile Vicdan Kavga ile geçimlilik İşsizlik ile üretim İsraf ile tutumluluk Kibir ve şatafat ile sadelik Kasımpaşa ile Beşiktaş Sülük ile penisilin A haber ile Karar Gazetesi Turgay ile. Akif :)) TARAFINIZ "İYİ" DEN "GÜZEL" DEN YANA OLSUN! "ÇİRKİN" AVUCUNU YALASIN! !!
CEVDETT 22 Haziran 2019 16:34
KAN KUSUP KIZILCIK ŞERBETİ İÇTİK DİYEREK DESTEĞİMİZ ''BİZDEN'' OLANA. KUZU POSTU KILIĞINDA İMAMOĞLU'NUN ALTINDA CANAN VE CHP'NİN MİLİTAN YÜZÜ VAR. REİS'İN HATIRI İÇİN BİR DEFA DAHA BİNALİ...
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 17:01
8
ver gazı cevdetttt. tutan mı var.
Süleyman d. 22 Haziran 2019 17:29
4
"KENDİSİNE KAN KUSTURANA OY VERMEK???" SENDROM Literatürüne girebilirsin! Başvur bence!
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 17:34
4
Nereye kadar...Sonu varmı?
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 17:38
4
Cevdet kardeş, tavşan kalmadı sizde, hatta şapka bile yok. Demokrasi, gelmesini değil gitmesini bilmektir. Yarın milat olsun.
ceren 22 Haziran 2019 16:22
binali yıldırımın mağduriyetini giderecektik.çalınan oylarıyla mağdur edilen binali beyin..
KARAR OKURU 24 Haziran 2019 08:53
0
Oy calindigina dair bir belgeniz ,kanitiniz var mıdır? Bununla ilgili bir adli işlem, somut belge var mıdır? Ysk nin iptal kararinda oy calinmasiyla ilgili bir cümle var mıdır? Varsa lütfen buyurun paylaşın . Yoksa da lütfen haksızlığa haksizlik deyin.
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 16:22
Nasil bi dünyadayız.bir tarafta insanların seçtiği parti ve vekiller terörist ilan ediliyor.diger tarafta bu işin kurucusu hapis cezası almış ve bizzat silahli mücadeleyi savunan adam yine yeniden nerdeyse peygamber ilan edilecek.bu ne yaman çelişki anne.nerden baksan tutarsızlık. (!) Tuh bunu biri daha doylemisti
Musto 22 Haziran 2019 15:52
Akp kendine gore kurduğu ve adıına demokrasicilik dedikleri yeni sistemde oylama yapacağız.
Çerkez Ethem 22 Haziran 2019 13:44
Hak ve batıl in oylamasını yapacağız akif
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 14:52
7
Mesaj alındı Çerkez. HAK, mağdurun, mazlumun yanındadır. Oyumuz İMAMOĞLU'na. Adını kullandığın deden rahmetli sağ olsaydı, o da böyle yapardı. :)
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 15:18
2
"İnandığınız Allah'ınız belanızı versin" diyen İstanbul eş başkanı adayı kimse o hak değil ona eminim.
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 16:01
2
Eskiden oy kullanmak küfürdür diyen de vardı. Şimdi hak ile batıl mücadelesi oldu.
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 16:47
1
Sn Binali kazanırsa gücün devamı olacak,Sn İmamoğlu kazanırsa güç el değiştirmiş olacaktır.Olay budur.Hak ve batılı karıştırmayın.Hak diye 17 yıldır destek verdiğim tarafın torpil oyunları mahvetti.Batıl dediğimiz dönemlerde de torpil vardı. ama bu kadar torpilin şiddetlesini asla görmedik.Hak kim? Batıl kim söyleyin?(imam hatipli).Aldatan bürokratlar kimin....?
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 19:50
1
Kul hakki,yalan,dolan,iftira ,israf bunlari kim yapiyor acaba,25 yildir nemalananlarmi,yoksa üc kurusa muhtac garibanlarmi?Hak kim,batil kim?Ezbere konusmakla olmuyor,düsünün biraz,tabiiki beyniniz varsa.
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 13:41
Vatanın bekasını ve istiklali oylayacagoz inşallah seçmen bu aziz sehiri chpkk ye teslim edecek adım atmaz şehitlerimizin kanıyla sulanmış bu fatih sultan hazretleri nin emanetni binali başkana verir
demircan 22 Haziran 2019 13:06
yarın neyi oylayacağımı çok iyi biliyorum.sadece istanbula belediye başkanı seçeceğiz.seçim bittiğinde ne ülkenin bekası mekası tehlikede olmayacak.herşey çok güzel olacak.
umut 22 Haziran 2019 12:44
neyi istemediğim:kin nefret yayanları, entrikacıları, hırsızları, T.C. kimliği taşıyan insanları hakir görenleri (suçluyu git yakala bebek katilinin yanına koy), ayrıştıranları, ötekileştirenleri, önce aç-işsiz bırakıp sonra kartvizitle iş bulma ayağı yapanları, bilimi değil hurafeleri ilimi değil üfürkçüleri başa bela edenleri. (diğer tüm olumlu şeyler güzel olsun bizim olsun).
faruk 22 Haziran 2019 12:35
Üzüntü duyuyorum seçimler bitiyor şimdi kim yalan söyleyecek bana ,kim uçuk kaçık vaadler sıralıyacak , kim korkutacak beni kim aşşağılayacak alıştım ya alıştım şimdi 4 sene sonraymış seçimler gelirmi ya arada referandum filan olsa neyse biraz ferahlasam off yaa
Süheyl CALISKANOGLU 22 Haziran 2019 11:37
Halk arasinda söylenir" Bu adamda her numara'var.AKP'de "her numaranin var olduguna'halkimiz artik inanmaya basladi ,inanmayana bir Apo hediye(!)..
Tercih! 22 Haziran 2019 15:08
15
Savaş meydanında,düşmanın ortak hareketini engellemek savaş hilesidir.Başarılı olur olmaz onu seçim sonucu göreceğiz.
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 17:02
1
tercih, ben sana ne diyim, dediğinin neresini düzelteyim. bir kere bu seçim, savaş değil. karşındaki vatandaşın, düşmanın değil. sen bu harp hiledir kavramını bu kadar geniş yorumlarsan, ticaret ve benzeri sosyal çatışmaları da de harp, rakibini de düşman, olarak görmeye başlarsın ki o zaman o toplum ahlaksız bir toplum olur. yani toplumun çivisi çıkar.
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 17:17
1
Gaza gelip seçimi gaza sananlar var ne yani oy veren gazimi olacak kaybeden taraf köle ,cariyemi ilan edilecek seçim bu ya sadece seçim
Tercih! 22 Haziran 2019 19:52
3
Şuradaki nefret söylemlere bakın bunun seçim olmadığını görürsünüz.Kaldı ki benim söylediğim Pkk nın bölünmesi ile ilgilidir.
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 11:15
Eskiden her şeyde bir sınır vardı. Kabadayılığın bile bir rajonu vardı. Şimdi hiçbir şeyde sınır kalmadığı gibi yobazlıkta ve dini tepe tepe kullanmada da sınırlar kalktı. Ne uğruna? Değer mi? Kürtler kardeşimiz derken bile kibir yüklü cümleler kurmaya değer mi! Bu millet bunları hak etmiyor. Yazık tereyağı kurtlandı acıdı zehir oldu artık! Editör yayınla bu yorumu!
Kararli 22 Haziran 2019 11:08
Genclere güvenmek lazim azizim.istanbuldan baslasin bu!! Bir yüzler degissin,yenikan gelsin.Partiler yenilensin nedir bu yahu hep ayni seyler .Almanya ,Fransa,Avusturya vd.degistirdi Dünyanin sonu olmadi. Atin üzerinizdeki ölütopragini Ayagakalkalim hep beraber.
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 09:08
Yarın ne mi oylanacak? Başkanlık sistemi tamam mı devam mı.
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 11:33
20
Eğer öyle bir oylama varsa martta %53'le devam denildi.
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 09:03
Ben hala kararsizim.Apo tamam.Necirvan Barzani geldi tamam.Ama hala tereddütteyim.Mesela Esad da gelse ve istanbulda oy kullanılacak 10 bin mi ya da 5 mi neyse onlara deseki oyunuzu Erdoğana verin o zaman belki ikna olurum.hala eksik cok.Putinden Tramptan da destek gerekiyo.hatta Pensilvanya bile devreye girmeli.eskiler unutulsun.yeterki bu secimde bana birisi yol göstersin.kararsizim hala.
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 10:58
22
Ben de senin durumundayim,kafam karışık, Binaliyi Okan bayulgende seyrettim çok sempatik ve insancıl geldi aynı duyguyu horon tepen imamoglunda yakalayamadim.Tabi bir de CHP etiketi bende antipati yaratiyor. Saadete versem oyum boşa gidecek.oyumu Ekreme versem CHP zihniyeti ona rağmen İstanbul'u esir alacak ve davalar,kavgalar ,calistirmama yani kaos ortamı akp degil ama binali ağır basiyor.Niye hep bu iki parti arasında kalıyoruz .
Süheyl CALISKANOGLU 22 Haziran 2019 14:22
2
Yenikapi'da Apo-Esad Ruhu "mitingi'ayarlanmaliydi,bu zat-i muhteremler Yenikapi'da "live'"canli'nutuk atmis olsalar;AKP'ye "yagmur gibi ,oy yagardi gökten,gec kaldilar (!)
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 15:00
10
Necirvan Barzani veya Kuzey Irak'tan gelen herhangi bir liderin seçimle alakası yok. Bu Barzani nefreti nedir? Her Kürt PKK'lı değildir. Öcalan'ın tarafsızlık açıklaması seçimi etkilemez. Etkilese önceden neredeydi? Terörist başı İstanbul'da CHP-HDP ittifakının kaybedeceğini gördü. Seçimden sonra "Bakın benim yüzümden kaybettiniz, Kürtler üzerinde hala etkim var" diyecek.
Menderes YILDIRIM 22 Haziran 2019 08:49
Akif Bey; Yarın 23 Haziran Seçimlerinde Tayyip Bey başta olmak üzere AKP + MHP nin meydanlarda Söylediği Terör Örgütünün DESTEKLEDİĞİ İttifaka + Ortaklılara + Adaya Oy Verip Vermeyeceğimizi İstanbul' lu OYLAYACAKTI. 21 Haziran da Devletimizin Resmi A.A. Sayesinde ve Tayyip Beyin TV lerin ortak yayınında PKK ve APO' nun EKREM İMAMOĞLU' Beyin DESTEKLEMEDİĞİNİ Resmi ve Yetkili kanallardan öğrendik. Tüm AKP li + MHP li + BBP li + İstanbul' lu Elbette APO ve PKK nın DESTEKLEMEDİĞİ adaya yani EKREM İMAMOĞLU' na Oy Verecektir. Saygılarımla
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 11:32
23
Apo tarafsız olun dedi diye nedir bu panik? Apo iki ittifakı da desteklemeyi diyor. Ama Selo, Bese Hozat ve Duran Kalkan "Ekrem İmamoğlu'nu destekleyin" diyor. Hani PKK Ekrem İmamoğlu'nu desteklemiyor mu? Duran Kalkan kanarya derneği yöneticisi mi?
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 08:19
1453 ün rövanşı 250 bin dolar karşılığında satılıyor zaten, 1 daire 1 kimlik
Osmanlı 'nın son içişleri bakanı ali kemal in torunu ingiltere ye başbakan oluyor
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 07:57
Hukuksuz bir şekilde gasbedilmiş mazbatanın hesabını sormak için; milletin YSK’dan da, Erdoğan’dan da büyük olduğunu haykırmak için; İstanbul’a ihanet edenlere geçit vermeyeceğimizi bir kez daha göstermek için; hakaret edilmekten, yalandan dolandan, iki yüzlülükten, ilkesizlikten, ihtirastan bıktığımızı anlatmak, aklımızı, izanımızı, ahlakımızı henüz yitirmediğimizi göstermek için; devletimizi çiftlikleri haline getirenlere dur demek için; birilerinin saltanat heveslerini kursağına tıkmak için; demokrasi için çıkacağız sahaya.
DoğrucuDavut 22 Haziran 2019 07:49
Adayların zihnini okusak, siyasetçi olarak 100 milyon doları mı, yoksa tarihe geçecek bir isim olmayı mı tercih eder? Tarihe geçecek derken, adaletiyle ve iyilikle anılarak elbette. Kim tarihe geçmeyi tercih eder, tahmin edip ona oy vereceğim. Kısaca, 100 milyon doları kendi çocuklarına bırakmak isteyene değil, İstanbul'daki bütün çocukları kendi çocuğuymuşçasına sevebilecek olana.
Süheyl CALISKANOGLU 22 Haziran 2019 07:43
Sisli havalar da ,Cakal sesi duyulur,Riyakarlar cogalir,Dogruluk yorulur. Umudunu kaybetmez,kendini bilen,herkesin yaptigi mutlak önüne koyulur.Cüneyt Korhan Oral'dan bu misralar.. Hersey cok kötü,daha da kötüsü olmasina imkan tanimayalim,yarin gidip,elimizi vicdanimiza koyalim,oyumuzu verelim,Demokrasi ve Istanbul'un kurtulusu icin,haydi Istanbul'lular,gün bu gündür..
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 07:37
Istanbul un rantını,terör örgütü başının mektubunu ,ekonomik krizi ,yatı bakın burası çok önemli.
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 04:59
Hiç kimse 1994 te Tayyip Erdoğan'ın başkan seçildiğinde refah partisi beş tane belediye başkanlığı kazandı ve yüzde yirmi beş oylada Tayyip Erdoğan bldiye başkanı seçildi mecliste de azınlık idi ogünün muktedir olanları ysk veya başka mahkeme kararıyla çok rahat ayak oyunu yapabilir olmasına rağmen yapmadı mecliste azınlık iken kimse sen topal ördeksin demedi bizim dinimizde kendisine yapılmayanı başkasına yapmak mübah mı ?
? 22 Haziran 2019 01:35
1922 de saltanatın kaldırılışının rövanşını almak.Osmanlıyı da, Selçuklu yu da severiz.Bu ayrı bir şey bundan saltanat isteniyor sonucu çıkmaz.Oylama ile yöneticilerimizi seçiyoruz.Yalancı,sahtekar,dolandırıcı,yağmacı,çıkarcı gibi ne kadar kötü vasıflı insan varsa eleme imkanımız doğuyor.Bu hakkımız.
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 01:33
Ak Parti'den ne şartla vazgeçeriz: 1. Daha iyi bir sağ partinin varlığı. 2. Bu partiye verilen oyun sağı bölüp CHP veya sol partilere yol açmaması. Kırmızı çizgilerim bunlar. Mevcut şartlar altında İstanbul'da oy vermemek ya da Saadet'e oy vermek mümkün görünmüyor.
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 07:55
2
Bilinc alti mesaj vermedeki acemiligin komik ama olsun gene de emege saygı.
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 08:11
3
Siz bu kafada devam ettiginiz surece toz kondurmadiginiz partiniz de firil firil donmeye devam edecek..bazen milliyetci ,bazen muhafazakar,cani istediginde demokrat cani istemediginde yasakçi..çunku ne olursa olsun kendinden hic vazgecmeyen sadik secmenlere sahip..aynen devam..
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 08:26
3
Yani diyorsun sol gelip adam gibi yoneteceğine; varsın çalsın, kayırsın, haksızlık yapsın ama benim adamım yönetsin. e tabi bu da bir düşünce.
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 08:42
2
Her kesin bir kızmızı çizgisi var.rakiplerin hepsi hain terörist baktın koltuk ve para gidiyor terörist başının mektubuna alkış.Ne kırmızı çizgi ama.
Alparslan Tekin 22 Haziran 2019 09:23
3
50 yıldır sağ partilerin ülkeyi getirdiği durum ortadayken nasıl böyle düşünebiliyor insanlar anlamak mümkün değil? Sanırım ülke bu tip insanlardan kurutulduktan sonra anca toparlayacak
Menderes YILDIRIM 22 Haziran 2019 09:22
2
Bu düşünceniz ile siz karar verirken ALLAH için değil de, Parti için veriyormuşsunuz onu anladım. Siz sağ veya sol seçmek durumunda olmadığınızı daha anlamadan size ve sizin gibilere seçme hakkı vermişler. Siz Türkiye' yi - İstanbul' u kim daha iyi yönetir diye oy vereceğinizi daha anlamadan seçme hakkını alınca böyle davranıyorsunuz. Bu da Türkiye ve İstanbulun kaderi. Saygılarımla
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 11:26
15
"Bu ülkede ilerlemeyi sağlayan İslamcı halk kitleleridir" diyor İdris Küçükömer. Cumhuriyet tarihindeki bütün ilerleme ve atılımları sağ iktidarlar gerçekleştirdi. Tabi ki CHP'ye yol yok. CHP demek kemalist bir azınlık zenginleşirken halkın açlık çekmesi demektir. CHP demek "halk plajlara akın etti vatandaş denize giremiyor" demektir. CHP "Ulan öküz anaodolulu senin iki işlevini var biri çiftçilik diğeri askerlik" diyenlerdir. Bu ülkeye atom bombası atılsa CHP'nin verdiği zararı veremezdi. Ben bunlara 1 muhtarlık bile vermem.
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 12:08
3
İmamoğlu'nun karizması karşısında trollerin aklı yavaşladı. Haram olsun aldıkları maaşlar.
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 14:16
2
Böyle bir görüş, bugün için her ne kadar çıkmaz sokak manzarası veriyorsa da aynen KATILIYORUM. Yarın ola hayrola.
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 15:12
10
Katılıyorum. CHP, AK Parti'nin alternatifi değildir. Bazıları Ak Parti'de şöyle yanlış var böyle hata var diyorlar. Kimi eleştirilerinde haklılar elbet. Ama kimse CHP'nin iyi bir alternatif olacağına inanmıyor. Elimizdeki kazanımların da gideceğinden korkuyor. Ömrü çok kısa süren Serbest Cumhuriyet Fırkası mitinginde bir vatandaş "Bir oğlumu kurban verdim gerekirse başka kurbanlar veririz siz yeter ki bizi bu CHP'nin elinden kurtarın" diye yalvarıyordu. Arkadaşlar bu CHP hiç bir zaman değişmedi ve değişmesi de çok zor.
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 15:15
2
7.55 Yorumcu bilinç altı değil gayet düz bir mesaj vermiş. Çoğu sağ seçmenin görüşü de bu size garanti ederim.
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 00:52
Sisi aday mı olmuş? Pusulada yoksa ya, unutmuşlarsa sisiyi?
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 09:37
1
Seçim iptal edilir
Menderes YILDIRIM 22 Haziran 2019 11:25
1
31 Mart Yerel Seçimlerinde Türkiye' nin BEKA sorunu var diyenler. Şimdi de Bebek Katili - İmralı Canisi - PKK Elebaşının, Liderlik için BEKA sorunu var demeye başladılar. Yarın yani 23 Haziran da Bebek Katili APO nun Liderlik için BEKA sını İsteyenler - İmralı Canisi APO nun arkasına SIĞINANLAR Oylanacak. Saygılarımla
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 19:36
1
Menderes Yıldırım, Apo'nun sözünü dinleyenler bize oy vermesin ama size de vermesin.
DOĞRUCU DAVUT 22 Haziran 2019 00:41
Yarın neyi oylayacaktık sahi biz! Rahmetli gazeteci Yavuz Gökmen TRT için mülakata katılır. Kendisine “Cumhurbaşkanı hangi kurum tarafından seçilmektedir?” diye sorulur. Gökmen “Doğrusunu mu söyliyeyim?” diye cevap verince mülakattan çıkarılır. Açık söylemek gerekirse biz yarın 24 yıldır İstanbul’u yönetenler ve İstanbul’un rantını yiyenler, yönetmeye ve yemeye devam mı etsin; yoksa yeni yönetim ve yeni yiyiciler mi gelsin onu oylayacağız.
Nurettin 22 Haziran 2019 03:23
9
Sn İmamoğlu pek yiyiciye benzemiyor. Toplumda düzgün hak yemeyen insanlarda var hak yemeyelim. Ayrıca CHP nin yolsuzlukla ilgili sicili temiz. Sadece akılda kalan İski meselesi.Sn Ergun GÖknel'de CHP de bunun bedelini fazlasıyla ödedi.
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 03:53
4
Aynen öyle
Menderes YILDIRIM 22 Haziran 2019 09:30
2
Yarın 23 Haziran da İstanbul' luların Ekonomik kaynaklarını + Paralarını, İstanbul' a HİZMET mi Yapılsın, Yoksa OKÇULUK VAKFI' nın DESTEKLEMESİNİ için mi Harcanmasını isteyip istemediğimizi OYLAYACAĞIZ. Saygılarımla
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 09:46
16
Geçmişi pekaz anımsayabiliyorsun Nurrettin. Ya çok gençsin, ya çok yaşlı...İnsanlar neden "CHP ZİHNİYETİ" diyor? Biraz araştır.
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 11:27
14
Sayın imamoğlu Beylikdüzü'nün borcunu 5'e katlamış ve Sayıştay tarafından hakkında dava açılmış. Al sana yemeyen belediye başkanı.
Nurettin 22 Haziran 2019 17:20
0
09.46 1950 yılından beri Ülkeyi birkaç istisna dışında Demokrat parti,Adalet partisi.Eski adı selamet partisi ( ki AKP kurucuları Adı değişen Refah partisinden ayrılanlar kurmuştu.)Milliyetçi Cephe hükümetleri,DYP, ANAP ve Şimdi de AKP yönetiyor. Eğer bir olumsuzluk varsa bu partilere ait. Futbol maçında kaybeden takımın 5 dakika oynayan oyuncusu değil 90 dakika oynayanlar eleştirilmeli. Bir de 17 yıldır Ülkeyi AKP yönetiyor. Geldiğimiz yer beka. Yani ülke Yok olma noktasına gelmiş. Peki bu duruma gelmemizin nedeni hangi zihniyetin eseri. Yazdıklarından geçmişi nasıl anımsadığın belli. Böyle
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 00:40
Doğru söze ne denir.
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 00:30
Yarin Binali Bey mi yoksa Sisi mi kazanacak; onu oylayacagiz.
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 01:44
4
Yok Binali+öcalan/İmamoğlu
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 02:46
3
20 kisi olumsuzu tiklamis. Saka yapalim dedik ama insanlar cok gergin.
Karar Okuru 22 Haziran 2019 07:45
1
İktidar ve ortağının son tavrı Hitler Almanya’sının ilk dönemlerindeki haline benziyor. Hal böyle olunca korkmamak elde değil! Alman halkı bir akıl tutulması yaşadı ise biz pek muaf olmayız. Eziklik, yoksunluk ve bunun doğurduğu öfke din ve milliyet üzerinden zemin bulur 1. Dünya savaşı sonu ezikliğinin yarattığı öfke ve haset Almanları 2. Savaşa ve daha ağır bir tokat yemeye götürdü. Şimdi Japonlar ve Almanlar o darbenin etkisi ile sakin sakin oturup zenginleşiyorlar.
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 08:40
1
02.46 gergin değiliz, kırgın ve de kızgınız. Haksızlığa, zorbalığa, hakarete, pespayelige dayanamıyoruz artık. Müslümanlık taslayan sahtekar insanlardan bıktık çünkü. Millete, dine ve değerlerimize zarar veriyorlar. Son bulsun huzur gelsin istiyoruz.
Menderes YILDIRIM 22 Haziran 2019 09:44
0
Mavi Marmara Gemisinde Hayatını kaybeden KARDEŞLERİMİZ için; 1) BANA mı SORDULAR GİDERKEN diyen Tayyip Bey OYLANACAK. 2) Katil + Siyonist İsrail Devletine TBMM de dava açılmasını yasaklayan AKP OYLANACAK. 3) İstanbul' luların parasının İstanbullulara mı HARCANSIN, Yoksa OKÇULUK Vakfına mı Harcansın OYLANACAK. 4) En Önemlisi 25 Yılın Hesabı ALLAH için Sorgulanıp OYLANACAK. 5) PKK Elebaşı - İmralı Canisi APO dan MEDET UMANLAR Kimler Onlar OYLANACAK. Saygılarımla
? 22 Haziran 2019 13:52
10
1-Millet kümesiElemanları(Kandil,HDP,İP,CHP,Fetö) 2-Cumhur kümesi elamanları(MHP,Akp) 3-Öcalanın tarafsız kalması onu bu kümelerin elemanı yapar mı?Algıya oynuyorsunuz.
KARAR OKURU 22 Haziran 2019 21:26
0
"?" rumuzlu yorumcu, dun kirmizi bultenle aranan Osman Ocalan'i TRT propramina cikardilar. Devletin televizyonu TRT. Buna ne dersin? Apoya 8 yildir ziyaretci yasagi vardi, avukatlarini bile goremiyordu, 2 hafta once yasagi kaldirdilar. Neden simdi? Zamanlamasi manidar degil mi sence? Hani beka sorunu vardi? Millet ittifaki teroristlerle birlikteydi hani? Hepsi aldatmaca, anlamiyor musun? istanbul belediye secimi bu, Cumhurbaskani secmiyoruz ama 25 yildir bu sehrin belediyesinde yapilan yolsuzluklar ortaya cikacak. iktidar icin cok buyuk sorun bu.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN