Back To Top
TOKİ Bartın kura çekilişi sonucu açıklandı mı? 2019 TOKİ sorgulama ekranı

TOKİ Bartın kura çekilişi sonucu açıklandı mı? 2019 TOKİ sorgulama ekranı

 - Son Güncelleme: 05.08.2019 Pazartesi 16:52
TOKİ Bartın kura çekilişi sonucu açıklandı mı? 2019 TOKİ sorgulama ekranı
- A +

TOKİ Bartın kura çekilişi sonucu açıklandı mı? Bartın Merkez Dallıca Projesi'nin TOKİ sonuçları açıklanıyor. 2019 TOKİ sorgulama ekranından sonuç listesine ulaşılacak.

TOKİ Bartın kura çekilişi sonucu açıklandı mı? TOKİ kura çekilişleri Bartın Merkez Dallıca Projesi sonuçları merak ediliyor.

Ev sahibi olmak isteyen binlerce kişi TOKİ çekiliş sonuçlarını resmi internet sitesinden TC. kimlik numarası ile sorgulayarak öğrenebilir. 

BARTIN TOKİ KURA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI - TIKLAYIN

50 BİN KONUT KURALARI MAYISTA BAŞLADI

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın koordinasyonunda Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Türkiye'nin 67 ilinde 140 projeyle hayata geçirilen 50 bin yeni sosyal konutun kuraları 6 Mayıs Pazartesi günü başladı.

2+1 ve 3+1 nitelikte inşa edilecek 50 bin yeni sosyal konut için 06 Mart -19 Nisan 2019 tarihleri arasında talepler toplandı.

Projeye 636 bin 949 kişi başvurdu. İlk olarak 80 proje için belirlenen takvimde hak sahipliği belirleme kuraları 06 Mayıs Pazartesi günü Ankara'dan başladı.

TOKİ'DEN EV KAZANAMAYANLARIN PARASI İADE EDİLECEK

TOKİ tarafından her ilde ayrı ayrı kura çekilişi gerçekleştiriliyor. Konutların kura tarihlerine TOKİ’nin resmi internet sitesi üzerinden ulaşılabiliyor. Kura sonrası hak sahibi olamayan vatandaşların yatırdığı başvuru bedelleri iade edilecek.

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN