Back To Top
Tuğçe Tayfur ile Taner Şafak boşanıyor! Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur kimdir?

Tuğçe Tayfur ile Taner Şafak boşanıyor! Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur kimdir?

Tuğçe Tayfur ile Taner Şafak boşanıyor! Ferdi Tayfur\'un kızı Tuğçe Tayfur kimdir?
- A +

Tuğçe Tayfur ile Taner Şafak (Tanner Husamettin Gates) 7 yıllık ilişkilerini bitirme kararı aldı. İkilinin boşanma nedeni şiddetli geçimsizlik... Taner Şafak 3 yaşındaki çocukları Tanner Efe Gates için bin 500 dolar nafaka ödeyecek. İşte "Tuğçe Tayfur kimdir, nereli ve kaç yaşında?" sorusunun yanıtı ve diğer tüm detaylar...

Tuğçe Tayfur ile Taner Şafak (Tanner Husamettin Gates) şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanıyor. 7 yıllık ilişkiyi bitirme kararı alan çift boşanma anlaşması da yaptı. Tayfur ile Şafak Amerika'da 7 yıl önce tanışmıştı.

Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur, Taner Şafak'tan 3 yaşındaki oğlu Tanner Efe Gates için ayda bin 500 dolar nafaka alacak.

19-07/11/tugce-tayfur-taner-safak-1562831692.jpg

TUĞÇE TAYFUR KİMDİR?

31 yaşındaki Tuğçe Tayfur, 18 Mart 1988 tarihinde İstanbul‘da doğdu. Annesi sinema oyuncusu Necla Nazır, babası şarkıcı Ferdi Tayfur‘dur. İlköğretimini Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki İlköğretim Okulu’nda, ortaöğrenimini İstek Vakfı Kemal Atatürk Lisesi’nde tamamladı. Yeditepe Üniversitesi İtalyanca Sanat ve Tasarım Bölümünde tamamlayan Tuğçe Tayfur, küçük yaşlarda başladığı müzik eğitimi ile piyano ve keman çalmaya başladı. Ailesinden aldığı destek ile müzik hayatına başladı.

Babası gibi kariyerine müzikle devam eden Tuğçe Tayfur, 2010 yılı içerisinde arkadaşlarıyla kurduğu ‘Joker’ isimli bir grubun solistliğini üstlendi. Bir dönem ABD‘de yaşadı.

TANER ŞAFAK'LA SÖZ VE BESTE HAZIRLADI

ABD’de yaşadığı dönemde, kuzeninin arkadaşı Taner Şafak‘la tanıştıktan sonra 2015 yılında Türkiye’de maksi single çıkarmaya karar verdi.

Pop şarkılar besteleyen Tuğçe Tayfur ve Taner Şafak maksi single’da , ‘Kalp Dayanmaz’, ‘Köle Olup’, ‘Yok Olsam’ şarkılarının söz ve bestelerini hazırladı. Ferdi Tayfur, maksi single’da yıllarca dillerden düşmeyen ‘Huzurum Kalmadı’ şarkısını kızı Tuğçe Tayfur ile birlikte okuyarak düet yaptı ve birde klip çekildi.

İkilinin klibi uzun süre konuşuldu. Tuğçe Tayfur, Mayıs 2009 yılında hayatını Tolga Ertuğrul ile birleştirdi ancak ikilinin birlikteliği kısa süre sonra erdi. ABD‘de yaşadığı dönemde, kuzeninin arkadaşı Taner Şafak ile tanıştı ve 2012 yılında nikah masasına oturdu. İkilinin 2016 yılında dünyaya gelen Taner Efe isminde bir oğulları var.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN